Pantofle, sandály, baleríny nebo boty na podpatku v těch nejoriginálnějších designech a trendy barvách, přináší nová kolekce značky Melissa pro podzim a zimu 2019. Ano čtete dobře. je sice fakt, že tady ještě nemáme ani léto, ale v Brazílii je teplo celoročně, takže zkrátka a dobře letošní letní sezónu budete tak trochu o krok napřed. Nová kolekce plastových bot je opět voňavá, slušivá a pohodlná. Pojďme si ji představit. 

Baleríny Melissa

Nové voňavé, plastové baleríny jsou různě tvarované – špičaté, kulaté, uzavřené i otevřené. Decentní i zdobené, lesklé nebo matné. Zkrátka a dobřé máte z čeho vybírat. Faktem je, že všechny voní příjmenou bonbónovou vůní. Pokud už jste si balerínky osvědčily, milé dámy, pak byste měly rozhodně sáhnout po nových. Protože víte, že vám vydrží i několik sezón.

baleríny melissa

Pantofle Melissa

Pantofle v nové kolekci, Melissa vychytala. Představuje totiž nadčasové tvary – špičaté, plné, se zajímavými pásky, zkrátka originální a takové, které si netroufne obout každý. Pokud po nich sáhnete, pak budete zaručeně vybočovat z davu ,,slidepantofláků”. Takové neobyčejné pantofle na podpatku, které navíc disponují paměťovou stélkou, vás rozhodně nenechají ve štychu a každý se za vámi minimálně otočí. Na to vemte jed.

pantofle na podpatku Melissa

Sandály Melissa

Máte ale spíše chuť na něco mezi? Pak obujte sandály Melissa. Typ Seduction je velmi oblíbený a letos navíc vychytaný o kovové zdobení. Vybírat můžete z vícero barev. Všechny zdobí ikonická mašle, kterou nikdo nepřehlédne. Sladit je také můžete k různým outfitům. Ať už zvolíte elegantní šaty, nebo džíny, rozhodně vám to bude slušet.

sandály melissa