Nová kolekce oblíbených plastových bot Melissa pro jaro a léto 2019 je tady a je sladká! Oblíbená módní značka Melissa s novou kolekcí nadmíru překvapila. Nejen, že podléhá aktuálním módním trendům, svými novými tvary a barvami, ale opět provoní vaše botníky a vůbec letní všední dny svou neodolatelnou, žvýkačkovou vůní.

Baleríny Melissa

Baleríny, jsou na jaro stále ideální. Stále jsou mezi ženami velmi oblíbené a není se čemu divit. Jsou pohodlné a hodí se jak ke sportovním, tak i k elegantním outfitům. Ani letos značka Melissa nezklamala oblíbeným typem balerín se skrytým podpatkem, kulatou špičkou, s dírkou na špice a mohutnou 3D mašlí. V nové kolekci samozřejmě nesmí chybět ani “děrované” baleríny edice Jean+ Jason Wu.

Sandály Melissa

Sandály jsou v poslední době oblíbenější než baleríny. Nízký podpatek, efektní vykrojení u nártů a paměťová vnitřní stélka – to jsou dokonalé letní sandály Melissa. 

<p><strong>Fuchsiové sandálky od značky Melissa

Pantofle a žabky Melissa

Trend slide pantoflů pokračuje i letos. Stejně jako slunce a vysoké teploty k létu patří pantofle. Vyzkoušejte designovky v podobě pantoflů Melissa, které upoutají pozornost na první pohled.

<p><strong>Atypické tvarem i barvou jsou pantofle Melissa s nápaditou mašlí. Na nohou vypadají skvěle a šik! </strong></p><ul><li>Materiál: Melflex</li><li>Materiál: plastové</li><li>Zdobení: s logem</li><li>Kategorie: pantofle</li><li><strong>Kolekce: Jaro/Léto 2019</strong></li><li>Použití: Vycházková</li><li>Model: Soul II Yellow/Amarillo</li><li>Typ: Pantofle

Mrkněte se na video a načerpejte novou, voňavou inspiraci!