Módní značka Melissa pochází z Brazílie a představuje stylovou, neokoukanou a nadčasovou obuv, která nejen že skvěle padne, ale navíc neodolatelně voní. Ano, je to tak. Plastové boty Melissa jsou známé svou nikdy nevyprchající vůní po žvýkačkách, provoní vám celý botník, pokud jim propadnete, provoní vám mnohem větší část vašeho domova. 

Dámské boty Melissa jsou na trhu už nějaký ten pátek a každou sezónu vycházejí s novými kousky. Kolekce vždy podléhají aktuálním trendům, nebojí se inovací a spolupráce s významnými návrháři a stylisty. Aktuální kolekce je doslova le-gen-dár-ní a my jsme se rozhodli vám alespoň pár kousků představit. Pohodlně se usaďte a pojďte se podívat, co nová kolekce těchto voňavých boty přináší pro jaro/léto 2017.


Baleríny 

Baleríny Melissa jsou známe pro jejich mohutné aplikace na špičce a ikonické logo na patě. Letošní kolekce se však inspirovala devadesátými léty, ubrala tedy mašle a přidala platformy. Baleríny vypadají skvěle na noze, jsou nadčasové a navíc úžasně pohodlné. Disponují totiž vyměkčenou, paměťovou stélkou, díky které budou vaše nožky v pohodlí celý den.

Báječné dámské balerínky Melissa z kolekce jaro/léto 2017

Boty na klínku

Vyměkčenou stélkou disponují rovněž boty na klínku, které jsou proto rovněž absolutně pohodné. Nejen, že v těchto Melisskách budete elegantní, ale budete se cítit skvěle. Na výběr máte z několika designů i barev. Tyto boty můžete navíc kombinovat jak k elegantním, tak i ke sportovním outfitům.

Nadčasové dámské balerínky Melissa z kolekce jaro/léto 2017

Sandály

Jestli se něco v letošní kolekci značce Melissa povedlo, tak jsou to určitě sandály. Ať už zvolíte elegantní, sportovní nebo extravagantní, můžete si být jisté, že jedno mají společné – vyměkčenou vnitřní stélku a žvýkačkovou vůni. Melissa navíc letos představila kolekci ve spolupráci se světoznámým stylistou Vitorinem Campusem, která je naprosto jedinečná

Originální dámské sandály Melissa z kolekce jaro/léto 2017Žabky

Žabky Melissa nejsou žádným kouskem do vody, jsou sice nezničitelné, ale především mají sloužit jako praktická a stylová obuv. Ozdobné aplikace, nebo jednoduché tvary, takové jsou plastové, unikátní a voňavé žabky Melissa, které využijete na běžné nošení v letních měsících nebo na dovolené.

Luxusní dámské žabky Melissa z kolekce jaro/léto 2017