Nová kolekce Melissa je tu! A je opět plná krásných a stylových kousků. Nenechte se mýlit, že kolekce podzim/zima jsou boty zimní. Jelikož se jedná o brazilskou značku plastových bot a v Brazílii je standardně teplo celý rok, jsou boty většinou letní. A pořídit si je můžete již nyní. Výhodou je, že budete v módním světě vlastně o krok napřed, protože budete nosit zkrátka nadčasovou kolekci. 

Značku Melissa milujeme zejména pro její nadčasovost. Boty jsou vyráběné ze speciálního materiálu Melflex, který je flexibilní, příjemný na noze a odolný. Výhodou těchto bot je tedy také to, že vydrží i několik sezón. Obrovské plus mají Melissky díky speciální voňavé esenci, která je do materiálu přidávána. Boty tak voní po žvýkačkách a ta vůně z nich nikdy nevyprchá.

Co přináší nová kolekce podzim/zima 2018? Pojďme se na to podívat. Baleríny, sandály, pantofle, žabky, mokasíny nebo tenisky. A to v trendy barvách. Máte z čeho vybírat. Naprostý boom letos zažívá motiv plameňáka, a tak ani u značky Melissa nemůže chybět. Patříte-li mezi milovnice tohoto roztomilého opeřence, pak by ve vašem botníku tyto Melissky rozhodně chybět neměly.

Romantika na každém kroku Romantika s puncem luxusu! Něžně působící žabky Melissa si zamilujete Jemná elegance Obujte Nenechte si uniknout tenisky Melissa v neokoukaném designu! Rozhodně by neměly chybět ve vašem botníku

Více inspirace najdete ve videu!